дод 2 ПОЛОЖЕННЯ про робочу групу

до рішення виконавчого комітету

від 23.11.2019 № 1

ПОЛОЖЕННЯ

про робочу групу з питань формування проекту рішення селищної ради про бюджет територіальної громади на 2021 рік

1. Загальні положення

1. 1. Робоча група з питань формування проекту рішення селищної ради про територіальної громади на 2021 рік (далі — Робоча група) утворюється з метою координації робіт, пов'язаних із складанням проекту бюджету Буцької селищної територіальної громади на 2021 рік.

1.2. Робоча група в своїй  роботі керується Бюджетним кодексом України, чинним бюджетним законодавством України, нормативно-правовими актами селищної ради, а також даним Положенням.

2. Завдання Робочої групи

2.1. Основним завданням Робочої групи є:

2.1.1. Розгляд депутатських запитів, запитань, звернень, пов'язаних iз складанням проекту бюджету Буцької селищної територіальної громади на 2020 рік , які надійдуть до Робочої групи від депутатів селищної ради;

2.1.2. Направлення депутатських запитів та звернень головним розпорядником коштів для опрацювання та врахування їх по можливості при формуванні бюджетних запитів на 2021 рік.

3. Повноваження Робочої групи

3.1. Робоча група має право залучати до Робочої групи спеціалістів відповідних структурних підрозділів виконавчих органів ради, керівників відділів та секторів селищної ради.

4. Склад Робочої групи

4.1. Робоча група утворюється у складі керівника Робочої групи,  секретаря та членів Робочої групи. Персональний склад Робочої групи та зміни до нього затверджується виконавчим комітетом.

5. Регламент діяльності Робочої групи

1. Формою роботи Робочої групи є засідання, які проводяться по мірі необхідності.
    2. Повідомлення про скликання засідань Робочої групи доводиться секретарем Робочої групи до відома кожного її члена не пізніше двох робочих днів до їх початку.
    3. Засідання Робочої групи веде керівник Робочої групи, а у разі його відсутності ­– заступник керівника Робочої групи.
    4. Підготовку документів, необхідних для розгляду на засіданні Робочої групи, здійснює фінансовий відділ.
    5. Засідання Робочої групи е правомірним , якщо на ньому присутні більше половини представників її кількісного складу.
    6. При прийнятті Робочою групою рішень у разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні Робочої групи.
    7. Кожне засідання Робочої групи оформляється протоколом, який підписується головою Робочої групи та секретарем.

Протоколи засідання Робочої групи є обов'язковими до врахування при підготовці проекту рішення ради про бюджет територіальної громади та додатків до нього в межах реальних можливостей бюджету.

5.8. Всі  спірні питання, які виникають протягом роботи Робочої групи, вирішуються колегіально Робочою групою шляхом відкритого голосування.

Селищний голова                                                Сергій Залізняк