Маньківський сектор УДМС України в Черкаській області  інформує

Дата: 04.11.2021 09:26

20 вересня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про продовження адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації в країні до 31 грудня 2021 року.

Для отримувачів адміністративних послуг у сферах міграції це означає, що нормативні послаблення, прийняті на час дії карантину, триватимуть щонайменше до кінця поточного року.

Йдеться про:

• оформлення першого паспорта громадянина України у вигляді картки, а також обмін паспорта громадянина України незалежно від місця реєстрації у підрозділах ДМС України за місцем звернення;
  • обов’язкове вклеювання фото до паспорта громадянина України по досягненні 25-ти та 45-річного віку впродовж календарного місяця;
  • вклеювання фото до паспорта громадянина України по досягненні 25-ти та 45-річного віку незалежно від реєстрації місця проживання у підрозділах ДМС України за місцем звернення;
  • послаблення заходів адміністративного впливу щодо іноземців та осіб без громадянства за порушення правил перебування на території України (за умови документального підтвердження факту неможливості своєчасного звернення до підрозділів міграційної служби через перебування на карантині чи самоізоляції).