Буцька селищна територіальна громада
Уманського району Черкаської області

До уваги кандидатів на заміщення вакантної посади начальника відділу  земельних відносин, АПК, екології та архітектури виконавчого комітету Буцької селищної ради

Дата: 04.11.2021 11:19
Кількість переглядів: 689

Повідомляємо, що конкурс на заміщення вакантної посади  начальника відділу  земельних відносин, АПК, екології та архітектури виконавчого комітету Буцької селищної ради відбудеться 05 листопада  2021 року о 11.30 год..

Осіб, що подали документи на заміщення вакантної посади начальника відділу  земельних відносин, АПК, екології та архітектури виконавчого комітету Буцької селищної ради, просимо прибути о 11.15 год. в приміщення Буцької селищної ради ( адреса: вул. Центральна, 28 смт Буки Уманського району Черкаської області), при собі мати документ, що посвідчує особу.

Голова конкурсної комісії                                                  Сергій ЗАЛІЗНЯК