Україні прогнозують до 11° морозу

Дата: 15.11.2021 08:27

У понеділок, 15 листопада, в Україні вночі до 6° морозу, вдень 2-7° тепла.

Про це Укрінформу повідомили в Українському гідрометцентрі.

"15 листопада мінлива хмарність. Без опадів. Вночі та вранці туман. Вітер переважно північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі від 3° тепла до 2° морозу, у східних областях до 6° морозу; вдень 2-7° тепла, на Закарпатті та у південній частині 6-11°", - зазначається у повідомленні.

У Києві та столичній області 15 листопада без опадів. Вночі та вранці туман. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. У столиці температура вночі 1-3° тепла, вдень 4-6°. На Київщині вночі від 3° тепла до 2° морозу, вдень 2-7° тепла.

16-17 листопада в Україні сухо, вітер південний, на півдні та сході країни східний, 5-10 м/с. Температура вночі 3-8° морозу (17 листопада у східній частині до 11° морозу), вдень від 1° морозу до 4° тепла; у західних областях та на півдні Одещини вночі близько 0°, вдень 4-9° тепла, на Закарпатті до 12°.

У столиці та на Київщині без опадів, температура вночі 3-8° морозу, вдень від 1° морозу до 4° тепла.

18 листопада опади можливі лише у західних областях, в Карпатах з мокрим снігом, температура вночі 3-9° морозу, вдень 0-6° тепла, на заході та півдні вночі 0-5° морозу, вдень 2-8° тепла.

19 листопада вночі в західних, північних, місцями центральних областях невеликий, вдень в Україні помірний дощ, в Карпатах та північних областях з мокрим снігом, температура вночі від 4° тепла до 2° морозу (на сході 0-5° морозу), вдень 0-6° тепла, на півдні до 10° тепла.

У Києві і столичній області 18 листопада без опадів; температура вночі 3-8° морозу, вдень 0-5° тепла. 19 листопада вночі невеликий, вдень помірний дощ з мокрим снігом; температура вночі від 3° тепла до 2° морозу, вдень 0-5° тепла.