Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади - начальника Гуманітарного відділу виконавчого комітету Буцької селищної ради.

Дата: 03.12.2021 17:39

до розпорядженням

Буцького селищного голови

від 22.11.2021  № 105-а-ОС

Оголошення

Буцька селищна рада територіальної громади, що знаходиться за адресою: смт Буки Уманського району Черкаської області вул. Центральна, 28, відповідно до ст.10 Закону України « Про службу в органах місцевого самоврядування», оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - начальника Гуманітарного відділу виконавчого комітету Буцької селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посади:

• Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

• Володіння державною мовою;

• Громадянство України;

• стаж роботи за фахом на керівних посадах в навчальних закладах;

• Для участі в конкурсі  необхідно подати наступні документи:

• Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби в органах місцевого самоврядування;

• Заповнену особову картку ( форма П-2ДС ) з відповідними додатками та автобіографію;

• Дві фотокартки розміром 3*4;

• Копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому, встановленому законодавством порядку;

• Копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України;

• Копію військового квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних).;

• Копію ідентифікаційного коду;

• Довідка про несудимість;

• Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 7 квітня 2011 року №3206 - VI

• Письмову згоду на обробку персональних даних.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України « Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», законодавства  в освіті.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів  з 23 листопада 2021 року до 23 грудня  2021 року) за адресою: смт Буки вул. Центральна, 28.

Телефон для довідок:  31-4-85, або писати на e-mail: bukyotg@ukr.net