Вельмишановні жителі та гості громади (ВПО)!

Дата: 10.05.2022 14:29

Загальновідомим уже є той факт, що Буцька громада є партнером міжнародної програми Сади Перемоги, яка спрямована на самозабезпечення громади у воєнний та післявоєнний період, що є особливо важливим у зв’язку із зростанням цін та обмеженням в поставці деяких видів продукції. Одним із видів продукції, яку розпочинаємо виготовляти в межах нашої громади, є згущене молоко за індивідуальним рецептом на основі виключно натуральної сировини. Тож, всіх мешканців громади та всіх гостей громади (і діток, і підлітків, і дорослих) запрошуємо стати безпосереднім учасником цієї справи і долучитись до творчої складової, яка полягає у розробленні логотипу (графічне зображення зі словами) на згущене молоко, яке виготовлятиметься в нашій громаді. Пріоритетною є тематика, яка буде актуальною як в нинішній час так і в подальшому (післявоєнний період). Запрошуємо кожного стати тією частинкою, яка приведе до великих результатів та розвитку громади!