Сьогодні розпочався комунікаційний етап реалізації програми Сади Перемоги в Буцькій ТГ!

Дата: 17.06.2022 15:45

Він включає в себе відвідини домогосподарств, які беруть участь в Програмі, спілкування з господарями та господинями на тему вирощування їх городніх Садів, відвідини наших фермерів та підприємців з метою отримання практичних порад та консультацій щодо вирощування овочевих культур!

Першим домогосподарством, яке ми відвідали, став городній фронт Катерини Іванівни Бойко, яка люб’язно показала нам свій врожай картоплі, кабачків-гарбузиків, бурячків, цибулі..... Цікаво, повчально та колоритно розповіла як вирощує свої Сади в кращих українських традиціях - з українською піснею та вірою в Перемогу!
Кожен з нас знає на власному досвіді скільки сил вартує кожне пророщене зерно, скільки сил докладається на всіх етапах його вирощування! Тож всі і кожен, хто безпосередньо не долучений до цієї праці, мають бачити цей труд та усвідомити наскільки важлива і цінна праця на землі, наскільки вона є глобальною для всього людства вцілому!
Ми вдячні Катерині Іванівні за гостинність та теплу зустріч, зі своєї сторони вручили засоби захисту овочів, щоб городні війська господині тримали оборону від шкідників!
Незабаром на нашому YouTube каналі, посилання на який ми обов’язково опублікуємо, буде можливість переглянути відео спілкування з Катериною Іванівною.
Далі буде!
Все буде Україна, разом до Перемоги!