Отже, ми продовжуємо відвідини наших домогосподарств-учасників програми Сади Перемоги!

Дата: 20.06.2022 15:49

Сьогодні ми завітали до господарів та господинь в с. Русалівка, до родини Візіренків Валерія та Нелі, родини Білої Олени та великої і активної родини Богуш Ніни!
Кожне домогосподарство вирощує велику та різноманітну кількість овочевих культур. Так було завжди і є дотепер, домогосподарства продовжують займатись городніми справами, але наразі з допомогою та за сприянням партнерів SURGE, USAID Agro, Тімак Агро Україна. В рамках нашої Програми ми маємо можливість спостерігати які городи наших господинь охайні та багаті на врожай.
Окрім цього, слід звернути увагу й на поточні проблеми в вирощуванні врожаю, зокрема, це нашестя білокрилки на капусті, що розповсюджується й на інші види овочевих. Ця проблема є досить масштабною, ми всією громадою намагаємось з нею боротись, долучивши до цієї боротьби і експертів ініціативи Сади Перемоги, які обіцяли більш ретельно вивчити проблему з білокрилкою та надати поради щодо ефективної боротьби з цим шкідником!
Ми вдячні домогосподарствам з с. Русалівка за гостинність, корисну інформацію та приємне спілкування!
Під час візиту ми передали господарствам засоби захисту овочів, які надійшли від наших партнерів Тімак Агро Україна! Тож городні війська домогосподарств будуть захищені!
Відео зустрічі можна буде переглянути на нашому YouTube каналі трішки згодом.
Далі буде!
Все буде Україна, разом до Перемоги!