Дата: 11.01.2023 10:22

БУЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у зв’язку з розробленням прапора Буцької селищної  територіальної громади

1. Інформація про мету, склад та зміст графічного зображення символіки громади – прапора

Згідно розпорядження селищного голови від 28 листопада 2022 року № 105-ОД «Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Буцької селищної територіальної громади  -  прапора» було оголошено конкурс на створення офіційної символіки Буцької селищної громади - прапора, подача заявок та конкурсних робіт якого проходила у строки з 30.11.2022 по 30.12.2022. Про конкурс було повідомлено через засоби Інтернет та друкованими оголошеннями.

На конкурс було подано лише одну заявку. Тому, згідно розпорядження Буцького селищного голови від 28 листопада 2022 року № 105-ОД оголошується громадське обговорення проекту символу Буцької селищної територіальної громади – прапора.

Склад графічного зображення:  Фото без опису

Зміст графічного зображення:

Прапор Буцької селищної територіальної громади – це квадратне полотнище, зі співвідношенням сторін 1:1 голубого кольору. По центру полотнища  розташовано герб громади з написом «Буцька селищна територіальна громада».

Зворотня частина прапора має аналогічне  зображення.

Кольорове вирішення:

Голубий колір – символізує благородство, ніжність і вірність, чесність, шляхетність, бездоганність. Він символ – Божественних Небес.

2) Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій:

Відповідальна особа: Бабак Лариса Анатоліївна – секретар селищної ради

3) Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Пропозиції подаються і розглядаються з  10 січня  до 10 лютого 2023  р.

4) Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів:

Громадські слухання проекту відбудуться 15  лютого 2023 року о 12 год. 00 хв. в Буцькій селищній раді .

Пропозиції та зауваження надавати в письмовому вигляді за адресою: Черкаська область смт Буки вул. Центральна,28 Буцька селищна рада або на електронну адресу: E-mail: bukyotg@ukr.net

З повагою,

Селищний голова                                               Сергій ЗАЛІЗНЯК