Дата: від до Скинути

Шановні працівники , ветерани , пенсіонери органів місцевого самоврядування, депутати та члени виконавчого комітету Буцької селищної ради!

Вітаю вас з професійним святом- Днем місцевого самоврядування! Щиро бажаю усім, хто працює на благо нашої  територіальної  громади міцного здоров’я, достатку і благополуччя. Вам та Вашим родинам здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.  З повагою,  Буцький селищний голова Сергій ЗАЛІЗНЯК

14:21 07.12.2021

Отримати 1 тис. грн зможуть всі повністю вакциновані українці, незалежно від дати щеплення

Іноземні партнери оцінили ініційовану Президентом України програму з виплати 1 тис. грн вакцинованим як одну з найкращих програм і методик у цьому напрямку. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у «Суботньому інтерв’ю» на Радіо Свобода.

09:54 24.11.2021

Україні прогнозують до 11° морозу

У понеділок, 15 листопада, в Україні вночі до 6° морозу, вдень 2-7° тепла.  Про це Укрінформу повідомили в Українському гідрометцентрі.

08:27 15.11.2021

Черкащина перейшла у «червону» зону

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення встановити з 12 листопада червоний рівень епідемічної небезпеки на території Черкаської області. Як передає Укрінформ, про це міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов повідомив у Телеграмі.

09:35 12.11.2021